Rss Feed 1. Bugün size, dünyanın en çok satan saç kozmetik ürünlerine sahip ''ghd'' i tanıtmak istiyorum.
  Daha önce duymayanlar olabilir ki ben de yakın zamana kadar onlardandım. Fakat bu ürünü kullandıktan ve ghd' i araştırdıktan sonra gerçekten de nasıl böyle bir dev isimle karşılaşmadığıma şaşırdım.
  ''ghd'', good hair day everyday, izlediğiniz tüm büyük organizasyon, tören, davet, defile, festival... aklınıza gelen hepsindeki ana saç sponsoru. Victoria Secret, Cannes Festivali, hatta Oscar töreni, London Fashion Week, aklınıza gelen hepsinin...

  Sanrım artık heyecanlanmışsınızdır.  Size tanıtacağım şekillendiriciyi ve ek olarak diğer ürünleri bir süredir keyifle kullanıyorum. 
  Hani sorunlu saçlar vardır, kolay şekil almaz, kabarır ama istediğiniz hacimde de asla kalmaz, kıvırcık sayılmaz ama düzleşmez de, kısa da kesseniz olmaz, uzun da, size aynada saatler geçirtecek türden... İşte benim saçlarım onlardan!  Hal böyle olunca, her marka şekillendiriciyi kullandığımı da, itiraf etmeliyim.
  İddia ediyorum ki, kullandıklarımın içindeki en iyi sonucu, bu ürünle yakaladım.
  Saçımı yıpratmadı, saatlerce uğraştırmadı ve ergonomik tasarımıyla kolayca kullanabildim.  Seramik ısıtıcı plakalarıyla, tüm saç tiplerine uygun bir ürün. Saçlar adeta kayıyor ve takılmadan işlem görüyor. Kürek fırçası yanında mevcut, şekillendirme için gayet de uyumlu.
  Oldukça uzun bir kablosu var, neredeyse 3 metre kadar, bu da oldukça rahat hareket etmeyi sağlıyor.
  30 dakika boyunca kullanılmadığında otomatik olarak kapanıyor ve uyarı ışığıyla ve sesiyle sinyal veriyor.
  Metalik rengi göz kamaştırıyor, zaten mücevher serisinden bir ürün.
  Sadece düzleştirme için değil, saçın uzunluğunu koruyarak dalga yaratmak ve bukleler için de kullanılabiliyor.
  En önemlisi de el yakmıyor.
  Hafif bir ürün olduğu için kullanırken kolunuz yorulmuyor.
  Bana gelen pakette şekillendiriciye ek olarak, uyumlu kürek fırçası, orjinal çantası, seramik ve havalandırmalı saç fırçaları ve spreyi, havlusu, hatta USB belleği vardı.

  Fırçalardan da biraz bahsetmek istiyorum.
  Ürünün kutusundaki kürek fırça ve ek olarak gelen kürek fırça, aynı ürün, özel üretim olduğu için yeşil renkte sadece. Geniş tabanlı olduğu için, daha çok saçı kavrayabiliyor. Orta ve uzun saçlar için ideal.


  Diğer bir fırça ise, seramik havalandırmalı yuvarlak fırça.
  Fırça gibi değil, sanki ayrı bir şekillendirici kalitesinde. Kısa ve orta boy saçlar için rahat kullanılabiliyor. Isıyı tutarak, daha hızlı fön çekmeyi sağlıyor.


  Yine paketimde gelen saç ürünleri içinde spreyleri unutmamak lazım.
  Kozmetik ürünlerini de, en az şekillendirme ürünleri kadar başarılı buldum.

  Isıya karşı koruma spreyi hoş bir ürün, adı zaten özelliğini anlatıyor. 120 ml.lik büyük bir ürün. Şekillendiriciden önce sıkılıyor, hoş bir kokusu var. Nemli saça da uygulanabiliyor. Saçımın yıpranmadığını hatırlarsak, başarısını benim için kanıtladığını da belirtebilirim.

  Bir diğer ürün ise sabitleme spreyi oldu. Neme karşı dayanıklı, fönü tutabiliyor. Daha küçük bir ürün, 75 ml. Zaten son sabitleyici olduğu için, çantada taşınması hedeflenmiş.

  ghd Türkiye' ye beni ürünleriyle tanıştırdıkları için çok teşekkür ediyorum.
  ghd Air saç kurutma makinesi ve difüzörü için para biriktirmeye başladım bile.  Son olarak, saçınızdan ne kadar şikayetçi olursanız olun, doğru ürünlerle mucizeler yaratabilirsiniz.

  Daha çok seçenek ve ghd ürünlerini daha yakından tanımak için;
  http://www.ghdhair.com/tr

  Online alışveriş için ise:
  http://www.quicklinecosmetics.com/
 2. 2 yorum:

  1. Allabout Tuti dedi ki...

   vay hiç duymamıştım bende ve çok heveslendim sayende canım (: Hemen siteye koşuyorum :****

  2. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  Yorum Gönder