Rss Feed
 1. SEVGİ DOLU BİR PAKET

  7 Şubat 2015

  Sevgili Kelebek Etkisi ve Buralı Olamayanlar Lokali nin birlikte düzenlediği Bir Kartpostal, Bir Kitap, Bir kozmetik etkinliğine keyifle katılmıştım. 
  Geçtiğimiz gün, eşleşmeler de gerçekleşti ve biz de (ismine bayıldığım) Güzel Ruhlu Kadınlar la çıktık. Sevgililer günü öncesi de, planladığımız gibi, birbirimize paketlerimize gönderdik.

  Etkinlikteki asıl ürün, kartpostallarımızdı ve sanırım beni de en çok yoran aşama bu oldu çünkü kartpostalı gerçekten de çok zor bulabildim. Gerçi evet evde hala var ama daha özel ve yeni alınmış bir kartpostal olsun istedim. 8. kırtasiyeden sonra kara kara nereden bulacağımı düşünürken, tam da istediğim gibi bir kartpostal buldum ve hediye kutusuna ekledim.

  Etkinlik sahibeleri Kelebek Etkisi ve Buralı Olamayanlar Lokali ne emekleri, etkinliklerine beni de dahil ettikleri ve ilgileri için ayrıca teşekkür ederim, keyifle kaynaşmaları sağlıyor bu güzel etkinlikler. 

  Şimdi Güzel Ruhlu Kadınlar' dan bana gelen hoş paketle sizi baş başa bırakıyorum. Kendisine çok teşekkür ederim, bu vesileyle herkesin de 14 Şubat' ını kutlarım. 2. 6 yorum:

  1. Kelebek Etkisi dedi ki...

   Canım çok çok güzel bir etkinlik oldu sende renk kattın çok teşekkürler umarım bu etkinlik sayesinde yeni yeni dostluklar kurulur:)))

  2. MEHTAP KÖSE dedi ki...

   Beğenmenize çok ama çok sevindim... Ben de bu tarz etkinliklerin devamını bekliyorum... Güle güle çok güzel günlerde kullanmanız dileğiyle....

  3. Mehtap ULUIŞIK dedi ki...

   Hediyeler çok güzelmiş ama Uçurtma Avcısı kitabı çok başka güzel bir hediye.Güle güle kullan hepsini...

  4. Güle güle kullan.Bloğuma beklerim:) Sevgiler :)

  5. ecefobi dedi ki...

   çok teşekkür ederim :=)

  6. Buralı Olmayan dedi ki...

   Sayenizde bu etkinlikten biz de çok keyif aldık. İyi ki yapmışız , sizler de iyi ki katılmışsınız :) Güzel günlerde kullan hediyelerini canım.

  Yorum Gönder